Ozdobne żarówki LED
Ozdobne żarówki Crystal AC LED zamiast wiszących lamp
12 października 2015
Ozdobne żarówki AC LED
Prostota Edisona i nowoczesna technologia LED
15 października 2015
Pokaż wszystkie

Żarówki LED – oszczędność i dekoracja

Kobieta z żarówką LED

Przy urządzaniu wnętrza mieszkania, restauracji, hotelu czy innego lokalu liczą się trzy ważne kwestię: cena, jakość i wygląd. Musi być zatem modnie, a przy tym w korzystnej cenie i przy zachowaniu jak najwyższej jakości produktów. Zatem istotnym elementem jest oświetlenie, które źle dobrane, może spowodować, że nasze rachunki będą niewyobrażalnie wysokie. Jeżeli również Ty zauważyłeś, że Twoje opłaty za prąd są zbyt wysokie lub zwyczajnie chciałbyś je maksymalnie zmniejszyć to pomyśl o innowacyjnym rozwiązaniu, jakim są żarówki LED. Ich energooszczędność to prawda czy mit?

Ozdobne żarówki LED to niskie koszty i ciekawy efekt wizualny

Współcześnie przy wyborze oświetlenia do swojego mieszkania zwraca się uwagę nie tylko na jego wydajność, ale również wygląd. Designerski kształt, ciekawe efekty świetlne, kolorowe żarówki do tej pory kojarzyły się jedynie z wystrojem wnętrza restauracji, klubu czy kawiarni. Nic więc dziwnego, że kiedy kolorowe ledy stały się dużo bardziej dostępne, od razu trafiły w gusta nie tylko zwolenników nowoczesnego wnętrza.

Tego typu żarówki to m. in. AC LED Crystal,  które zachwycają bogactwem kształtów dających nieograniczone możliwości w zakresie aranżacji wnętrza.Wybierając zatem taki produkt nie tylko oszczędzamy, ale również wzbogacamy nasze mieszkanie o bardzo ciekawy element dekoracyjny. Oświetlenie dekoracyjne to nowoczesne rozwiązanie, które łączy w sobie oszczędność i niepowtarzalną magię światła.

Oszczędność nie tylko energii, czyli dlaczego warto wybrać dekoracyjne żarówki LED

Wybierając żarówki ledowe to jedna z najlepszych inwestycji nie tylko w nasze mieszkanie, ale również restaurację czy hotel, gdzie koszty związane z energią są dużo większe. AC LED to żarówki, które zużywają 1,2 W przy małym gwincie E14, a przy dużym gwincie E27 jedynie 1,4 W. Można zatem z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że są one energooszczędne. Zważywszy również na ich charakter dekoracyjny, możemy mówić o prawdziwej rewolucji nie tylko w branży energetycznej, ale również w branży wnętrzarskiej.

Dowiedz się więcej o żarówkach AC LED»

Żarówki ledowe są długotrwałe. Wysoka cena w porównaniu do zwykłych żarówek bardzo szybko się zwróci. Nie musimy wymieniać żarówek kilka razy do roku. To, co również ma znaczenie, jeżeli chodzi długą żywotność żarówek LED to ich wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć. Doskonale wiemy, jak delikatne są tradycyjne żarówki i jak łatwo można je stłuc. W przypadku takiego oświetlenia nie ma takich obaw.

Dlaczego żarówki LED są energooszczędne?

Tak dużo mówi się o oszczędzaniu przy ledowym oświetleniu, ale mało mówi się o tym, co jest tego przyczyną. Zacznijmy od tego, że w żarówkach LED energia przekazywana jest do półprzewodników nazywanych w tym przypadku diodami. Nie wydzielają one ciepła przy wytwarzaniu strumienia świetlnego, a ich strata energii jest praktycznie zerowa. To właśnie one są odpowiedzialne za produkcję światła. W przeciągu jednego roku jesteśmy w stanie tym samym zaoszczędzić nawet do 80 zł na jednym źródle światła.

Koszty początkowe związane z zakupem oświetlenia dekoracyjnego LED mogą dla niektórych być zbyt wysokie. Jednak warto jest się zastanowić, czy takie rozwiązanie nie przyniesie nam więcej korzyści, które pozwolą na zaoszczędzenie dużej kwoty pieniędzy. Dodatkowo otrzymujemy niesamowite efekty świetlne i dekoracyjne. Niebanalne kształty żarówek nie wymagają już dodatkowej oprawy, ponieważ zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można było je wykorzystywać również jako fantastyczny element ozdobny wnętrza.

Przeczytaj także: Ozdobne żarówki Crystal AC LED zamiast wiszących lamp»

  • Facebook
  • Google+