Litery podświetlane
Magiczny pokój dziecka – wykorzystanie liter świetlnych LED
18 grudnia 2015
Litery świecące do wystroju mieszkania
Litery świetlne LED – wykorzystaj je w swoim mieszkaniu
22 grudnia 2015
Pokaż wszystkie

Żarówki dekoracyjne – stwórz niepowtarzalny klimat w swoim hotelu

Oświetlenie w hotelu

W miejscach publicznych, które pełnią również rolę reprezentacyjną, ważne jest, aby zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Już na etapie planowania i tworzenia projektu trzeba wziąć pod uwagę wszystkie atuty i mankamenty danego budynku. Pewne elementy należy podkreślić, a inne ukryć, tylko wtedy możemy stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. Jednym z ważnych aspektów hotelu jest oświetlenie, a dzisiejsza nowoczesna technologia daje nam na tej płaszczyźnie nieograniczone możliwości.

(Nie)zwykłe żarówki

Żarówki dekoracyjne dzięki swoim oryginalnym kształtom same w sobie są ozdobą wnętrza. Nie ma potrzeby inwestowania w drogie klosze, które zakrywałyby niekorzystnie prezentujące się żarówki. W tym przypadku należy postąpić zupełnie odwrotnie, a mianowicie pozostawić je w swojej naturalnej formie. Trzeba mieć na uwadze przede wszystkim to, że w hotelu goście zwracają uwagę na wystrój, styl, charakter danego miejsca i sposób jego aranżacji. Praktyczna funkcja oświetlenia jest w cieniu dekoracyjnej, jednak producenci żarówek dekoracyjnych postarali się znaleźć kompromis pomiędzy tymi dwoma aspektami.

Żarówki ledowe są doskonałym źródłem światła, podkreślają charakter miejsca, nadają mu stylu i charakteru oraz budują ogólne, pozytywne wrażenie. Ich kształty nawiązujące do stylu vintage, jak również żarówki o kształtach bombek czy sopelków, pozwalają na dopasowanie ich do charakteru pokoi hotelowych, holi, restauracji czy recepcji.

Dowiedz się więcej o OZDOBNYCH ŻARÓWKACH LED http://dekoracyjneledy.pl/informacja-o-produktach/

W recepcji i pokoju

Szczególne znaczenie przy wyborze żarówek dekoracyjnych ma ich przeznaczenie oraz pomysł na wykorzystanie. Inne światło potrzebne jest w recepcji, inne zaś w pokojach czy restauracji. Tam, gdzie goście dopełniają wszelkich formalności i czekają na przydzielenie ich do swoich pokoi, istotne jest, aby zadbać o dobre rozmieszczenie żarówek w taki sposób, aby w szczególnie oświetlić samą recepcję. Miejsce, gdzie znajdują się fotele czy kanapy dla gości, może zostać utrzymane w nieco nastrojowym klimacie. Proponujemy przede wszystkim zawieszenie kilku dekoracyjnych żarówek nad recepcją. Od wejścia będzie ona widoczna i odpowiednio uwydatniona. Jeżeli chodzi o pokoje dla gości, to również trzeba pamiętać, aby podkreślić wszystko to, co wpływa na korzyść wystroju wnętrza. Elementy dekoracyjne, obrazy na ścianie czy szklane wazony, to wszystko powinno być w towarzystwie żarówek ledowych, które stworzą ten pożądany przez Ciebie klimat.

Sprawdź ceny DEKORACYJNYCH ŻARÓWEK LED http://ledomaniak.pl/category/dekoracyjne-66

dekoracyjne-oswietlenie-recepcji  Dekoracyjne oświetlenie recepcji

Dekoracyjne oświetlenie pokoju hotelowego

 

Żarówki dekoracyjne to wieloletnia inwestycja w dobry i ponadczasowy produkt. Zważywszy na duże koszty związane z oświetleniem hotelowym, możemy liczyć na oszczędność wydatków. Są one jednocześnie żarówką i ozdobą, a więc 2 w 1. Co więcej, oświetlenie ledowe to również mniejsze rachunki za energię. Same korzyści dla właścicieli hoteli.

Zapisz

Zapisz

  • Facebook
  • Google+