Nastrojowe oświetlenie salonu ciepłymi żarówkami LED
Ciepłe światło LED – odprężające i romantyczne wnętrza
21 listopada 2016
Jak dobrze zaprojektować oświetlenie witryny sklepowej?
Jak dobrze oświetlić witrynę sklepową?
18 stycznia 2017
Pokaż wszystkie
Oświetlenie LED do salonu kosmetycznego

Otwarcie nowego salonu kosmetycznego jest sporym wyzwaniem, wiąże się z koniecznością zapewnienia profesjonalnych usług i zabiegów, fachowej obsługi oraz stworzenia klimatu sprzyjającego relaksowi i odprężeniu. Jakie oświetlenie do salonu kosmetycznego wybrać, by klienci mogli komfortowo poddawać się zabiegom, a personel miał możliwość precyzyjnego wykonywania wszystkich czynności?

Salon kosmetyczny to nie tylko jedno pomieszczenie, w którym przeprowadza się zabiegi. Inne oświetlenie powinno znajdować się w recepcji i poczekalni, inne przy stanowisku fryzjerskim i kosmetycznym, a jeszcze inne w salonie do masażu, dlatego tak ważne jest odnalezienie złotego środka pomiędzy oświetleniem funkcjonalnym a nastrojowym.

Przeczytaj JAK ROZPLANOWAĆ ŚWIATŁO W RECEPCJI I HOLU http://dekoracyjneledy.pl/oswietlenie-recepcji-i-holu-jak-rozplanowac-swiatlo/

Jakie oświetlenie do gabinetu kosmetycznego

Do stworzenia oświetlenia salonu kosmetycznego warto zdecydować się na nowoczesne żarówki AC LED, które dzięki różnym kombinacjom form i kolorów mają bardzo szerokie zastosowanie.

Dobre oświetlenie salonu kosmetycznego to element niezbędny do precyzyjnie wykonanych usług i zabiegów. Funkcjonalne światło o odpowiedniej barwie umożliwi obsłudze staranne wykonanie fryzury, makijażu czy pedicure. Przy stanowiskach zabiegowych powinno się zastosować oświetlenie LED o temperaturze barwowej 4000K, a więc neutralnej barwie, dzięki któremu specjalista będzie miał idealne warunki do pracy, wykonywania makijażu czy fryzury.

Jak oświetlić salon kosmetyczny

Sprawdź ceny NOWOCZESNYCH OPRAW PRZEMYSŁOWYCH http://ledomaniak.pl/category/przemyslowe

Dzięki ciepłym żarówkom LED z barwionym dyfuzorem, dającym światło w kolorze zachodzącego słońca stworzyć można wspaniały klimat sprzyjający relaksowi i odprężeniu. Doskonale sprawdzą się w punktowym oświetleniu salonu kosmetycznego oraz jako światło dekoracyjne, mające na celu wyeksponować detale architektoniczne czy dekoracje.

Sprawdź ceny CIEPŁYCH ŻARÓWEK LED http://ledomaniak.pl/category/liczby

Jak oświetlić salon fryzjerski i kosmetyczny

Zapisz

  • Facebook
  • Google+