Oświetlenie led do restauracji
Jakie oświetlenie do restauracji?
30 marca 2016
Oświetlenie w restauracji
Oświetlenie w gastronomii – czyli jak czerpać zyski ze światła
7 kwietnia 2016
Pokaż wszystkie

Oświetlenie pokoju hotelowego

Oświetlenie w pokoju hotelowym

Goście hotelowi w ciągu dnia zwiedzają, spacerują, oddają się atrakcjom turystycznym – pokój hotelowy służy im do odpoczynku, dlatego korzystają z niego głównie wieczorem i w nocy. To cenna wiedza, która pozwala nam dobrać odpowiednie oświetlenie hotelowe.

Fachowcy, specjaliści od oświetlenia hotelowego jednogłośnie stwierdzają, że w pokoju hotelowym najlepiej sprawdzają się ciepłe kolory światła. Dzięki ciepłemu oświetleniu budujemy domowy, przytulny klimat. Mimo że goście znajdują się daleko od domu, czują się jak u siebie, odpoczywają, relaksują, dobrze się wysypiają i pełni energii rozpoczynają kolejny aktywny dzień.

Nastrojowe oświetlenie w pokojach hotelowych

Oświetlenie w pokojach hotelowych to głównie oświetlenie dekoracyjne, punktowe, akcentowe i ciepłe klimatyczne. Żarówki LED najczęściej oświetlają elementy aranżacyjne, detale, a także wyodrębniają różne przestrzenie, tworzą strefy: spania, relaksu, TV itd. Oświetlenie ma być nie tylko ciepłe, ale i dyskretne, mieć zrównoważone odcienie, nie olśniewać zanadto.

Dowiedz się więcej o SUPERCIEPŁYCH ŻARÓWKACH LED http://dekoracyjneledy.pl/supercieple-zarowki-led/

Natężenie oświetlenia w pokoju hotelowym

Superciepłe żarówki LED w pokojach hotelowych

Superciepłe żarówki LED w pokojach hotelowych to idealne rozwiązanie. Doskonale sprawdzą się jako oświetlenie punktowe, miejscowe – będą oświetlać obrazy, lustra, eksponować ciekawe detale architektoniczne, a także garderobę. Tworzyć klimatyczne oświetlenie przy łóżku czy w strefie wypoczynkowej. Barwa superciepłych żarówek LED zbliżona do koloru zachodzącego słońca czy płomienia w kominku z pewnością stworzy przytulny klimat, uprzyjemniając maksymalnie pobyt gości w hotelu.

Sprawdź ceny SUPERCIEPŁYCH ŻARÓWEK LED  http://ledomaniak.pl/category/liczby

Żarówki LED ciepła barwa światła

Zapisz

  • Facebook
  • Google+