Oświetlenie do restuaracji, żarówki LED
Magia światła w Twojej restauracji
17 grudnia 2015
Oświetlenie w hotelu
Żarówki dekoracyjne – stwórz niepowtarzalny klimat w swoim hotelu
21 grudnia 2015
Pokaż wszystkie

Magiczny pokój dziecka – wykorzystanie liter świetlnych LED

Litery podświetlane

Aranżacja pokoju dziecka to dla rodziców duże, ale przyjemne wyzwanie. Każda mama chce, aby jej córka miała śliczny i dziewczęcy pokój, a tata marzy, aby jego syn dorastał w otoczeniu szybkich samochodów, samolotów czy strażaków. Oryginalnym pomysłem na dopełnienie wnętrza pokoju twojej pociechy mogą być podświetlane litery LED, które nadadzą pomieszczeniu magii i bajecznego charakteru.

Imię dziecka na ścianie sprawdza się w każdym wieku

Rodzice zanim zaczną urządzać pokój dziecka, koncentrują się na wyborze imienia dla swojej pociechy. Coraz częściej można zauważyć, że ściany, łóżeczko czy szafki przyozdobione są imieniem małego lokatora pokoju. Można to uczynić również przy pomocy liter świetlnych LED. Dzięki bogatej gamie kolorów i wzorów doskonale wpasują się zarówno w cukierkowy, jak również nowoczesny czy klasyczny wystrój wnętrza. Z literek układamy imię dziecka, po czym zawieszamy w wybranym przez nas miejscu na ścianie np. nad łóżeczkiem dziecka lub w kąciku zabaw. Literki mogą być również postawione na komodzie, parapecie czy stoliku. Zbyt długie imiona dziecka można zastąpić inicjałami lub zdrobnieniem. Taki motyw jest uwielbiany przez dzieci w każdym wieku, a nawet nastolatków i młodzież, co sprawia, że inwestycja w takie oświetlenie nie będzie jedynie inwestycją na rok czy 2 lata.

 

Napisy świetlne LED

Magiczny, bajkowy świat

Litery podświetlane LED nie tylko są ciekawym pomysłem do pokoju dziecięcego ze względu na możliwość stworzenia z nich imienia malucha, ale również ze względu na klimat, jaki zawdzięczamy światłu diod ledowych. Świecą one w różnych kolorach i tym samym nadają wnętrzu klimat bajkowego i magicznego świata. Światło to sprzyja maluchom podczas usypiania, zastępując  nocną lampkę. Zostanie to również docenione przez nastolatków, którym zapewnimy romantyczny i przyjemny nastrój. Światło fantastycznie podkreśla elementy wystroju wnętrza np. obrazy na ścianie, plakaty, zdjęcia czy stojące na półkach ozdoby.

Litery świecące w pokoju dziecka

 

Pokój ten należy do…

Innym pomysłem na wykorzystanie liter podświetlanych led w pokoju dziecka jest zawieszenie ich przy wejściu do pomieszczenia. Można to uczynić poziomo nad drzwiami lub pionowo obok nich na ścianie. Jeszcze zanim przekroczy się próg do świata dziecka, dostrzega się ten magiczny charakter tego miejsca. Litery ledowe w tym przypadku są ozdobą nie tylko samego pokoju dziecięcego, ale również holu, przedpokoju czy innego pomieszczenia, z którego wchodzi się do dziecięcego świata.
Wszystko zależy od naszej wyobraźni i upodobań. Pamiętajmy, że nie musi być to imię dziecka, a dowolny wyraz, jaki sobie wymyślimy.

Litery 3D LED

Kolorowe litery ledowe

Zapisz

  • Facebook
  • Google+