Litery reklamowe LED
Litery świetlne LED – nowoczesna forma reklamy
16 grudnia 2015
Litery podświetlane
Magiczny pokój dziecka – wykorzystanie liter świetlnych LED
18 grudnia 2015
Pokaż wszystkie

Magia światła w Twojej restauracji

Oświetlenie do restuaracji, żarówki LED

Czy masz wrażenie, że Twojej restauracji czegoś brakuje, pomimo że unoszą się w niej przyjemne zapachy potraw, a wnętrze tworzy jedną, spójną całość? Problem może tkwić w nieodpowiednio dobranym oświetleniu, jego rozmieszczeniu i jasności. Trzeba wiedzieć, że to właśnie od oświetlenia zależy, w jaki sposób postrzegany jest lokal i jak został utrzymany jego niepowtarzalny klimat. Nowością na rynku, przez niektórych już odkrytą, są ledowe żarówki dekoracyjne. Mają one w sobie wszystko to, czego potrzeba współczesnym restauracjom, barom i kawiarniom, czyli oryginalność, styl i niebanalną formę.

Naturalnie bardzo dużo zależy od stylu lokalu. W jednym dominują żywe i neonowe kolory, które nawiązują  do beztroskiej i szalonej zabawy, w innych zaś liczy się spokój, romantyczny nastrój i klasyka. Żarówki dekoracyjne można jednak wykorzystać na wiele sposobów.

Nastrojowo i ze smakiem

Eleganckie restauracje to najczęściej szyk i perfekcjonizm. Wszystko musi być doskonałe: kolory ścian, odpowiednio nakryte stoły i profesjonalna obsługa. Nie ma tu miejsca na pomyłki. Nie na miejscu jest również zbyt intensywne światło, które zaburza harmonię tego miejsca. Żarówki dekoracyjne zawieszone nad stołami będą nadawały restauracji romantyzmu i kunsztu. Doskonale sprawdzą się te w stylu vintage lub w kształtach sopli. Mogą służyć również jako element podkreślający dekoracje na ścianach, jak obrazy czy dekoracje stojące np. wazony, rzeźby czy kwiaty. Ciepło wnętrza sprzyja eleganckim lokalom, w którym miło jest zjeść kolacje we dwoje czy spędzić popołudnie w rodzinnym towarzystwie.

Zobacz DEKORACYJNE ŻARÓWKI DO RESTAURACJI http://ledomaniak.pl/category/dekoracyjne-66

Oświetlenie restauracji

Na bogato – dużo i wyraziście

Żarówki dekoracyjne występują również w intensywnych kolorach i te świetnie sprawdzają się w młodzieżowych klubach czy pubach. To one wpływają na klimat tam panujący i podkręcają rozrywkowy charakter całonocnej zabawy. Mogą zostać zawieszone nad barem, gdzie będą nieodłącznym elementem pokazów barmańskich, jak również na parkiecie, co będzie sprzyjać tanecznym wariacjom na parkiecie. Żarówki dostępne są m.in.: w kolorze zielonym, czerwonym, żółtym i niebieskim. Można wybrać wszystkie w jednym odcieniu lub stworzyć prawdziwą tęczę kolorów. Również ich kształty nie muszą być tradycyjne, a w formie małych bombek. Ile głów, tyle pomysłów.
Nie zapominajmy, że to wystrój nadaje charakteru wnętrzu. Większym uznaniem i sympatią cieszą się te miejsca, w którym został zachowany klimat charakterystyczny dla danego lokalu. To z nim kojarzona jest nasza restauracja czy klub. Żarówki dekoracyjne to oświetlenie, które wniesie do lokalu to, czego do tej pory mu brakowało, czyli duszę i temperament.

Sprawdź ceny OZDOBNYCH ŻARÓWEK LED http://ledomaniak.pl/category/dekoracyjne-66

Oświetlenie ledowe restauracji

Zapisz

  • Facebook
  • Google+