Oświetlenie w hotelu
Żarówki dekoracyjne – stwórz niepowtarzalny klimat w swoim hotelu
21 grudnia 2015
Oświetlenie karuzeli
Bajeczne oświetlenie w parkach rozrywki
15 stycznia 2016
Pokaż wszystkie

Litery świetlne LED – wykorzystaj je w swoim mieszkaniu

Litery świecące do wystroju mieszkania

Funkcjonalne, praktyczne, nowoczesne i z charakterem- o takim mieszkaniu marzy każdy z nas. Wpływa na to kolorystyka ścian, meble oraz dekoracje, które jak się okazuje, odgrywają istotną rolę w przyozdabianiu wnętrza domu. Jednym z praktycznych i jednocześnie dekoracyjnych akcesoriów są litery świetlne LED. Pomysłów na ich wykorzystanie w mieszkaniu jest wiele.

Salon w innej odsłonie

Gdzie w mieszkaniu spędzamy najwięcej czasu? Naturalnie w salonie, w którym przyjmujemy gości, odpoczywamy, oglądamy telewizję, pijemy popołudniową kawę czy jemy kolację. Dużą wagę przywiązujemy do wystroju tego miejsca, które powinno pełnić funkcję reprezentacyjną każdego domu. Litery LED będą jednocześnie źródłem światła w pomieszczeniu oraz jego dekoracją. Często spotyka się pojedyncze litery, ale ciekawym pomysłem jest ułożenie z nich całych wyrazów, które będą odzwierciedlać charakter mieszkania i jego domowników. Home, Dream, Family, Love, Travel… pomysłów jest wiele, ważne jest, aby stworzone przez nas napisy wpasowały się w wystrój i charakter całego wnętrza.

Dowiedz się więcej o PODŚWIETLANYCH LITERACH http://dekoracyjneledy.pl/litery-i-znaki-led/

litery-podswietlane-do-salonu

Nowoczesna kuchnia

Nie tylko salon zasługuje na oryginalne dekoracje. Do niedawna kuchnia była aranżowana w sposób prosty i klasyczny, a jej elementami były jedynie niezbędne meble i akcesoria. Dzisiaj znaleźć w niej można coraz więcej dekoracji i ozdób. Podświetlane litery ledowe sprawdzą się również w tym pomieszczeniu. Dzięki nim można wydzielić część jadalną od typowo kuchennej. W ten sposób będą zastępować tradycyjne oświetlenie i nadawać kuchni nowoczesnego stylu. Wystarczy ten jeden mały element, aby zwykła kuchnia została odnowiona i ożyła na nowo. Już nigdy nie powiesz, że Twojej kuchni brakuje „tego czegoś”, tej iskry, która sprawia, że wyróżnia się ona spośród tysięcy innych.

litery-swiecace-do-kuchni

Alternatywa dla oświetlenia sypialnianego

W sypialni zazwyczaj oświetlenie ogranicza się do lampek nocnych lub kinkietu. W pomieszczeniu tym nie ma potrzeby inwestowania w żyrandole, które dają dużo światła oraz żarówki o większej mocy. Litery świetlne LED mogą zastąpić lampki stojące na szafeczkach nocnych i tym samym przy pomocy jednej praktycznej dekoracji odmienić klasyczną sypialnię i nadać jej tego swoistego charakteru. Zamiast na stoliku przy łóżku, można je zawiesić na ścianie lub postawić w innym, dowolnym miejscu.

 

Napisy świetlne w sypialni

Podświetlony numer domu

Chcesz, aby numer Twojego domu był widoczny również po zmroku? Nic prostszego. Oświetlenie LED występuje również w formie cyfr, które można zawiesić na zewnętrznej ścianie domu czy przy domofonie znajdującym się przy furtce. Pomysł jeszcze mało popularny, a zatem na pewno będzie doskonałym elementem zaskoczenia. Z liter świetlnych LED można stworzyć również nazwisko rodziny mieszkającej pod danym numerem lub nazwę ulicy. Już nikt nie będzie miał problemu, żeby trafić pod właściwy adres.

podswietlony-numer-domu

Zapisz

  • Facebook
  • Google+