Dekoracyjna żarówka LED struktura diamentu
Ozdobna żarówka LED o strukturze diamentu
24 listopada 2015
Oświetlenie do restuaracji, żarówki LED
Magia światła w Twojej restauracji
17 grudnia 2015
Pokaż wszystkie

Litery świetlne LED – nowoczesna forma reklamy

Litery reklamowe LED

Reklama musi przykuwać uwagę, tylko wtedy zostanie zapamiętana. Powinna zatem zaskakiwać, zachwycać i intrygować. Nowoczesna technologia LED daje nieograniczone możliwości związane z banerami czy szyldami reklamowymi. W ostatnim czasie to litery świetlne podbijają branżę reklamową. Można z nich tworzyć proste napisy w niebanalnej formie.

Reklama na każdą pogodę

Litery świetlne LED powstały w oparciu o nowoczesną technologią, dzięki czemu mogą one być wykorzystane nie tylko wewnątrz budynku, ale również na zewnątrz, niezależnie od warunków atmosferycznych, które zmieniają się w zależności od pory roku. Podświetlane litery są mrozo- i wodoodporne i niezawodnie pracują w temperaturach, które dochodzą do -20ºC. To sprawia, że reklama w formie liter 3D doskonale prezentuje się przy wejściu do hotelu, restauracji, pubu czy sklepu.

Dowiedz się więcej o LITERACH LED»

Ogranicza nas tylko wyobraźnia

Twórcom reklam nie brakuje pomysłów, a kiedy mają odpowiednie materiały, mogą tworzyć naprawdę ciekawe i niebanalne reklamy. Podświetlane litery są często wykorzystywane do tworzenia nazw firm, produktów czy marki. Wyróżniają się na tle budynku, dzięki czemu są widoczne nawet z dalszych odległości. Pamiętajmy, że zazwyczaj zapamiętujemy to, co jest kolorowe, świecące i wyróżniające się. Literom ledowym daleko do kiczu, który kojarzony jest z kolorowymi reklamami, o neonowych barwach, które niekorzystnie wpływają na nasze oczy. Reklama z wykorzystaniem podświetlonych liter ma określony przekaz, jest to napis, który o czymś informuje odbiorców, a przy okazji fantastycznie się prezentuje. Przy tworzeniu reklamy można bawić się kolorami i wielkością liter. Wybór jest ogromny: od tradycyjnego białego światła, odcieni ciepłych kolorów, po soczystą pomarańczę, czerwień i fiolet.

reklama-swietlna-led

Litery LED w stylu vintage

To, jak wygląda wnętrze Twojego biura, restauracji, sklepu czy hotelu, znacząco wpływa na postrzeganie Twojej marki. Podświetlane litery LED fantastycznie prezentują się we wnętrzach zaaranżowanych w stylu vintage. Industrialny charakter powraca w wielkim stylu. Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na wykorzystanie elementów vintage szczególnie w pubach czy restauracjach. Litery świetlne mogą zdobić ściany w formie inspirujących cytatów lub nazwy czy hasła reklamowego firmy. Klimatycznie, oryginalnie i z pomysłem. Warto jest pomyśleć o doborze koloru liter do koloru ścian. Najlepiej jest stworzyć pewnego rodzaju kontrast, jasne litery na ciemnych ścianach i odwrotnie. To samo dotyczy reklamy zewnętrznej.

 

Litery reklamowe LED

Litery świetlne LED to nie tylko rozrywkowy styl. Coraz częściej przełamuje się poważny charakter firmy np. adwokackiej czy notarialnej, tworząc szyldy z liter ledowych. Bogata oferta pozwala na wybór bardziej stonowanych kolorów pasujących do oficjalnego charakteru miejsca.

Zapisz

Zapisz

  • Facebook
  • Google+