Oświetlenie na scenie
Budowanie scenografii za pomocą oświetlenia scenicznego
18 kwietnia 2016
Nastrojowe oświetlenie salonu ciepłymi żarówkami LED
Ciepłe światło LED – odprężające i romantyczne wnętrza
21 listopada 2016
Pokaż wszystkie

Jakie oświetlenie do drogerii?

Jak oświetlić drogerię i sklep?

Odpowiednie oświetlenie w każdym sklepie odgrywa ogromną rolę. W przypadku drogerii czy sklepu z kosmetykami jest ono jeszcze bardziej istotne. Klienci potrzebują jak najlepszych warunków do zapoznania się z ofertą, porównania poszczególnych produktów ze sobą, przeczytania ulotek czy informacji podanych na opakowaniach – im przyjemniejsze i wygodniejsze zakupy, tym więcej pieniędzy zostanie w kasie sklepu.
Aby zapewnić klientom drogerii maksymalny komfort zakupów należy zadbać o dobre oświetlenie, które nie będzie męczyć wzroku i pozytywnie wpływać na samopoczucie kupujących. Dobrze dobrane światło sprawi również, że towar będzie wydawał się atrakcyjniejszy, co dodatkowo skłoni klienta do zakupów.

W drogerii zaleca się montować oprawy przemysłowe dające światło o temperaturze barwowej 4000K, a więc neutralnej barwie – klient będzie miał możliwość dokładnego zapoznania się z wybranym kosmetykiem czy produktem i nie będzie rozczarowany po wyjściu ze sklepu.

Oświetlenie drogerii - oprawy przemysłowe

Zobacz PANEL LED DO OŚWIETLENIA DROGERII http://ledomaniak.pl/panel-led-nsl-fplag-6060-v-40nw.html

Lampy i oprawy przemysłowe do drogerii

Aby dobrze oświetlić wszystkie towary w drogerii warto zdecydować się na wysokiej jakości oprawy przemysłowe i zadbać o ich odpowiednie rozmieszczenie tak, aby cała powierzchnia sklepu była równomiernie oświetlona.

Neutralne światło potęguje efekt czystości, podkreśla estetykę wnętrza, pomaga w orientacji i zapewnia poczucie komfortu.

Kluczowe jest zadbanie o prawidłowe oświetlenie:

  • witryny sklepowej,
  • regałów z kosmetykami,
  • atrakcyjnych ekspozycji towarów w promocji,
  • punktów informacyjnych i stanowisk kasowych.

Sprawdź ceny NOWOCZESNYCH OPRAW PRZEMYSŁOWYCH http://ledomaniak.pl/category/przemyslowe

Zapisz

Zapisz

  • Facebook
  • Google+