Oświetlenie LED do salonu kosmetycznego
Oświetlenie salonu kosmetycznego
16 grudnia 2016
Oświetlenie półek i regałów sklepowych
Jak oświetlić półki i regały w sklepie
13 lutego 2017
Pokaż wszystkie

Jak dobrze oświetlić witrynę sklepową?

Jak dobrze zaprojektować oświetlenie witryny sklepowej?

Oświetlenie w branży handlowej ma ogromne znaczenie, a każde niedociągnięcia mogą negatywnie wpływać na sprzedaż produktów czy usług. Jednym z ważniejszych elementów sklepu, mającym zachęcić klientów do przekroczenia jego progu jest witryna – pięknie i ciekawie zaaranżowana przykuwa uwagę i skłania do bliższego poznania towaru dostępnego w danym sklepie. Jak dobrze oświetlić witrynę sklepową?
Oświetlenie witryny sklepowej i jej aranżacja to prawdziwe wyzwanie – ma ona skłonić przechodniów do przejścia przez próg, skupiać uwagę i intrygować. Witryny sklepowe to miejsca, w których prezentuje się najciekawsze produkty w ofercie czy aktualne promocje.

Przeczytaj również o OŚWIETLENIU SKLEPU http://dekoracyjneledy.pl/jakie-oswietlenie-sklepu/

Często popełnianym błędem w tworzeniu aranżacji wystawy sklepowej jest jej niedostateczne oświetlenie, przez co – pomimo atrakcyjności prezentowanych produktów – nie wygląda ciekawie i „nie sprzedaje”. Witryna sklepowa powinna być nieco jaśniejsza niż pozostała część sklepu, nie może jednak oślepiać przechodniów. O czym jeszcze należy pamiętać aranżując wystawę i wnętrze sklepu?

Jak efektywnie oświetlić wystawę sklepową?

Jakie oświetlenie witryny sklepowej?

Dobre oświetlenie witryny sklepowej:

  • musi uwzględniać jasność okolicy,
  • zawiera efektowne i lekkie elementy,
  • przyciąga wzrok i uwagę – jest atrakcyjne,
  • buduje atmosferę.

Do oświetlenia witryny sklepowej warto wykorzystać żarówki LED o ciepłej barwie, która sprawia, że kolory prezentowanych towarów wydają się żywsze. Dekoracyjne kształty żarówek LED z barwionym dyfuzorem umożliwiają tworzenie oryginalnych aranżacji bez konieczności zakrywania źródła światła.

Zobacz DEKORACYJNE CIEPŁE ŻARÓWKI LED  http://ledomaniak.pl/category/dekoracyjne-66

Zapisz

  • Facebook
  • Google+