Oświetlenie sceny teatralnej
Oświetlenie sceniczne – element potęgujący spektakl
20 stycznia 2016
Oświetlenie led do restauracji
Jakie oświetlenie do restauracji?
30 marca 2016
Pokaż wszystkie
Oświetlenie led w sklepie odzieżowym

Światło w sklepie odzieżowym ma bardzo duże znaczenie. Pełni rolę reklamy, wspiera sprzedaż, eksponuje odzież, oświetla szyldy z nazwami marek, stoiska. Żarówki dekoracyjne led doskonale sprawdzają się w tej roli – podkreślają walory miejsca i produktów. Tworzą przestrzeń przyjazną dla klienta, w której czuje się jak w domu – dzięki temu chce pozostać w sklepie jak najdłużej i chętnie do niego wraca.

Dekoracyjne oświetlenie sklepowe

Żarówki ozdobne led oświetlają punkty – to światło dekoracyjne, punktowe, akcentowe. Doskonale oświetlają wnęki w ścianach, w których wiszą ubrania – światło pada z góry na odzież, czyniąc ją bardzo atrakcyjną dla oka. Żarówki ozdobne led można także zamontować w skupieniu w centralnym punkcie sklepu – w postaci wiszącej lampy, bogato zdobionej.

Oświetlenie sklep odzieżowy

Oświetlenie sklepowe

Oświetlenie led sklepu odzieżowego

Żarówki ozdobne LED – pełna swoboda doboru oświetlenia

Żarówki dekoracyjne led mogą także ozdabiać szyld reklamowy – z nazwą promowanej marki lub z informacją o ofercie specjalnej, obniżce cen, rabatach. Oświetlona w niebanalny sposób tablica reklamowa zdecydowanie przykuwa uwagę klientów.

Sprawdź ceny ŻARÓWEK OZDOBNYCH LED http://ledomaniak.pl/category/dekoracyjne-66

Żarówki ozdobne led dostępne są w różnych kształtach i kolorach, dzięki temu z łatwością można je dobrać do charakteru sklepu, rodzaju sprzedawanych ubrań, kolorystyki logo itd.

DEKORACYJNA ŻARÓWKA AC LED T25 E14 FNW 1,2W

DEKORACYJNA ŻARÓWKA AC LED CAL35 E14 CWW 1,2W

DEKORACYJNA ŻARÓWKA AC LED G45 E27 FY 1,4W

Zapisz

  • Facebook
  • Google+