Specjalistyczne żarówki AC LED

Nasze żarówki AC LED tworzą wyjątkowy nastrój w aranżacjach retro, vintage, loft, old style. To żarówki dekoracyjne, akcentowe, które pomagają w tworzeniu przytulnych aranżacji, nie pełnią roli oświetlenia głównego. Doskonale komponują się z lampami industrialnymi loft, lampami wiszącymi retro oraz lampami vintage.

AC LED

AC-LED
Żarówki dekoracyjne AC LED o przezroczystej bańce (dyfuzor barwiony, ciepła i zimna barwa) lub matowej w zimnym i ciepłym odcieniu. Maksymalna oszczędność kosztów energii, kształt identyczny jak żarówka tradycyjna, unikatowy design.

AC LED CRYSTAL

zarowki-crystal
Specjalistyczne żarówki AC LED CRYSTAL o efektownych kształtach, ciepłej kolorystyce i trwałości 25 tysięcy godzin. Mrozo- i wodoodporne - pracujące w temperaturze od -20 do +40ºC. Żarówki LED do oświetlenia dekoracyjnego, nocnego.

Zastosowanie żarówek AC LED

Designerskie żarówki LED o przeróżnych kombinacjach form i kolorów mają szerokie zastosowanie. Wykorzystywane są zarówno do dekoracji witryn sklepowych, estrad, kasyn, jak i restauracji czy kawiarni.

Skontaktuj się z naszym doradcą

Określ co potrzebujesz oświetlić, jakie masz wymagania, a nasz doradca pomoże Ci w doborze
dekoracyjnych żarówek LED do Twoich potrzeb.

Dekoracyjne żarówki AC LED

Poniżej prezentujemy kilka przykładowych żarówek AC LED, AC LED CRYSTAL - dostępnych w naszej ofercie. Po kliknięciu w zdjęcie przejdziesz na stronę produktu w naszym sklepie. Możesz też przejrzeć naszą pełną ofertę dekoracyjnych żarówek.
  • Facebook
  • Google+